Шановні бухгалтери і аудитори!

У день професійного свята – Дня бухгалтера і аудитора України – вітаємо вас і висловлюємо слова глибокої пошани і вдячності за вашу скромну, але таку неоціненно важливу роботу, яка сприяє економічній стабільності міста та виконанню нагальних соціальних програм.

На вас  покладається велика відповідальність за ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, за прийняття життєво необхідних рішень, пов’язаних з господарською  діяльністю,  економічним зростанням та фінансовим благополуччям міста.

Дякуємо вам за вашу професійність, сумлінність, досвід і відповідальну працю, яка визначає життєздатність громади і слугує для кожного нашого мешканця.

Хай у вашому житті завжди буде сонячно, хай фінансова стабільність буде запорукою вашого доброго настрою, щоб не тільки у роботі, але й у житті завжди був баланс, а успіхи та кар’єрне зростання  були поруч із вами.

Із повагою, міський голова

Л.І. Лазуренко