Інформація Управління Державної казначейської служби України у м.Люботині Харківської області

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Управління Державної казначейської служби України у м.Люботині Харківської області повідомляє, що з 02 липня 2018 року змінюються реквізити  бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені окремо по державному та місцевих бюджетах у розрізі територій Харківської області, кодів класифікації доходів бюджету та відомчою ознакою на Веб-сторінці ГУ ДКСУ у Харківській області Веб-порталу Державної казначейської служби України (Харківська область - Реквізити рахунків) або (www.treasury.gov.ua/reg/control/kha/uk/publish/category/338916).

Дата публікації: 14:55 27.06.2018