До Дня Конституції України

Привітання міського голови Л.І. Лазуренка

Шановна громада міста!

Щиро вітаю з визначним національним святом – Днем Конституції України!
     Конституція 1996 року увійшла, як гарант незалежності і соборності України, стала основою розбудови демократичної правової держави.
     Основний Закон, гарантуючи громадянам абсолютні цінності людини : її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпеку – закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.
     Тож нехай ця урочиста подія, яка відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної самосвідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей та їх успішної реалізації.
     Бажаю успіхів і плідної праці на благо України.
     Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

З повагою,
міський голова  Л.І.Лазуренко