До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні 8-10 млн. осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

У центральному парку міста Люботина вшанували пам’ять про загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів до Меморiалу слави. На знак скорботи за загиблими о 10-00 учасники заходу долучилися до Всеукраїнської Хвилини мовчання.

Альбом:
Дата публікації: 10:52 22.06.2018