Урочистості до Дня медичного працівника

17 червня – День медичного працівника відзначають всі категорії медиків, які мають відношення до порятунку людського життя та збереження здоров’я.

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я 15 червня у залі засідань Люботинської міської ради відбулися урочистості. Перед присутніми виступив міський голова Л.І. Лазуренко, який привітав працівників із професійним святом і висловив щиру вдячність за доброту, самовідданість усім тим, хто працює у лікувальних закладах, хто вдень і вночі вартує здоров'я і життя громадян, хто професійністю, терпінням і милосердям допомагає долати хвороби. Леонід Іванович відзначив, що поліпшення якості медичного обслуговування у місті – є одним із пріоритетів міської влади, яка вже другий рік системно працює над оновленням лікувальних закладів у місті. Рубан В.В., заступник міського голови, підкреслив, що проведені капітальні ремонти будівлі КЗ «ЦПМСД», поліклінічного відділення дитячої консультації, частини поліклініки другого і завершується ремонт першого поверхів. І надалі будуть виділятися кошти з міського бюджету на виконання ремонтних робіт та покращення матеріально-технічної бази медичних закладів.

Міський голова нагородив грамотами виконавчого комітету працівників медичної галузі за багаторічну плідну працю, відданість обраній справі, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток охорони здоров’я: - -     -   - Чухена Олега Івановича – начальника відділу охорони здоров’я з нагоди ювілею та вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я;

Єфіміну Нонну Анатоліївну – в.о. завідувача поліклінікою КП «ЛЦМЛ»; Миронець Олександра Миколайовича – в.о. завідувача неврологічним відділенням КП «ЛЦМЛ».

Харченко Вікторію Георгіївну – старшу медичну сестру відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії КП «ЛМЦЛ»;

Дятел Тетяну Іванівну – медичну сестру поліклініки КП «ЛМЦЛ»;

Хворост Світлану Василівну – молодшу медичну сестру хірургічного відділення КП «ЛМЦЛ»;

Луцьку Надію Володимирівну – кухонного працівника КП «ЛМЦЛ»;

Маєрович Ірину Володимирівну – лікаря-терапевта терапевтичного відділення КЗ «ЛМЛ»;

Захаренко Наталію Анатоліївну – головну медичну сестру лікарні КЗ «ЛМЛ»;

Другову Тетяну Олександрівну – старшу сестру медичну терапевтичного відділення КЗ «ЛМЛ»;

Білоцерківську Ольгу Анатоліївну – сестру медичну перев’язувальну стаціонару КЗ «ЛМЛ»;

Стрижакову Марину Вікторівну – сестру медичну поліклініки КЗ «ЛМЛ»;

Бондар Ірину Іванівну – рентгенлаборанта поліклініки КЗ «ЛМЛ»;

Буцьку Оксану Миколаївну – акушерку поліклініки КЗ «ЛМЛ»;

Туяк Світлану Володимирівну – головну медичну сестру КНП «ЦПМСД»;

Горбунову Ганну Михайлівну – сестру медичну загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини Гиївка КНП «ЦПМСД»;

Костюк Людмилу Миколаївну – лікаря-педіатра дільничного амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД»;

Киреєва Анатолія Володимировича – лікаря з медицини невідкладних станів пункту постійного базування м. Люботин Валківського відділення КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;

Черкашину Людмилу Вікторівну – фельдшера з медицини невідкладних станів пункту постійного базування м. Люботин Валківського відділення КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Бажаємо міцного здоров’я нашим шановним медикам і успіхів у роботі, бо від цього залежить наше здоров’я.

Радник міського голови

Лідія Куденко