Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Посилання
Пошук
Знакова подія відбулася у місті
Знакова подія відбулася у місті

Поділитися новиною:

Знакова подія відбулася у місті

Відділ освіти нарешті отримав своє власне приміщення

15 червня у відділ освіти завітав міський голова Лазуренко Л.І, щоб привітати працівників із новим власним приміщенням, де відтепер вони будуть працювати.

Із часу свого створення 25 років поспіль відділ освіти функціонував у будівлі Будинку дитячої і юнацької творчості, що створювало суттєві незручності, як у діяльності відділу, так і в роботі Будинку творчості.

За ініціативи міського голови Лазуренка Л.І. були виділені кошти для капітального ремонту будівлі міжшкільного навчально-виробничого комбінату і подальшого розташування в ньому  відділу освіти.

І сьогодні для освітян – нові кабінети, нові меблі, високошвидкісний інтернет і затишний інтер’єр – все буде спрямовано на ефективну організацію навчального процесу у місті.

У вітальному слові Леонід Іванович наголосив на важливості роботи працівників  освіти для забезпечення належного функціонування шкільної і дошкільної освіти та висловив сподівання, що покращені умови роботи дозволять і надалі фахово виконувати поставлені перед ними державою завдання із реформування системи освіти у місті.

У свою чергу працівники щиро подякували владі за увагу, турботу і важливу підтримку на всіх рівнях навчально-виховного процесу.

 Щодо Будинку дитячої і юнацької творчості, то він повністю перейде у власність талановитих дітей і незабаром у ньому розпочнеться проведення  ремонтних робіт.

 

Радник міського голови
Лідія Куденко
Альбом: Знакова подія відбулася у міста Альбом: Знакова подія відбулася у міста Альбом: Знакова подія відбулася у міста Альбом: Знакова подія відбулася у міста Альбом: Знакова подія відбулася у міста
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1533 | Переглядів: 42Дата публікації: 11:20 15.06.2018
Версія для слабо- зорих