Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 11.06.2018 року по 15.06.2018 року з обслуговування житлових будинків

1.Вивезено побутове сміття: м-в. Барабашово поле; вул. Слобожанська,4; вул. Вольна,18/24; вул. Злагоди,9, вул. Деповська, 25/7; в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Деповська, 52,54,58,58а, вул. Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д, 1Ж,2 - (по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).
2.Проведено зустріч представників підприємства з мешканцями багатоповерхових житлових будинків за адресою м. Люботин, сел. Коваленки, вул. Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д,1Ж,2. На якій обговорено питання надання послуг з утримання багатоповерхових житлових будинків та проведення поточних ремонтів при погашенні заборгованості. Роз’яснено питання погашення заборгованості за надані послуги, укладання договорів реструктуризації  та  порядок  нарахування  субсидії  при  заборгованості  власників  квартир.
3.Проведено обстеження представниками підприємства багатоповерхових житлових будинків за адресою м. Люботин, сел. Коваленки, вул. Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д,1Ж на звернення мешканців з приводу виконання ремонтних робіт: оголовків, покрівлі,ремонту підвального приміщення цивільного захисту по вул. Локомотивна,1Г(відкачка грунтових вод),заміни труб внутрішньо будинкової мережі водовідведення по  підвальному  приміщенні.
4.Проведено обстеження працівниками підприємства внутрішньо будинкової мережі водопостачання  та  водовідведення  житлового  будинку  по вул. Вольній,18/24 (1під.,2під.) на звернення мешканців  з  приводу з  виявлення  протікання  внутрішньо будинкової  мережі водопостачання  в  2 під.
5.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень (вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а, вул. Деповська,52,54,58,58 а, вул. Локомотивна, 1Г, 1В,1Е,1Д,1Ж).
6.Виконано роботи з поточного ремонту покрівлі житлового будинку по вул. Світла,7(3під.),вул. Світла,14(1,2під.)
7.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  оголовків  житлових  будинків  по  вул. Світла,7(6 шт.), вул. Світла,14(6 шт.).
8.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
-виконано заміну ламп місць загально користування по житловому будинку: вул. Локомотивна,1Г (1під.),вул. Локомотивна,1Ж(1під.), вул. Локомотивна,1Е (3під.), вул. Локомотивна,1Д (3під.).
-виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (2під.;3під.).
Начальник Люботинського КЖРЕП ЛМРХО
П.О.Ткаченко