Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
22.06.2018
23.06.2018
26.06.2018
Докладніше
Посилання
Пошук
МЦЗ інформує:
МЦЗ інформує:

Поділитися новиною:

МЦЗ інформує:

Інформаційна підтримка для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

Фахівці Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості спільно з представниками Харківського РВ з питань пробації  Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції для осіб,  засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі проведений профінформаційний семінар.

Метою заходу стало надання зазначеним особам, повної інформації щодо законодавства про зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, послуги, які надає служба зайнятості.

Під час семінару присутніх було ознайомлено про стан ринку праці,  професіями, що користуються попитом на місцевому ринку праці, актуальними вакансіями, особливу увагу фахівці центру зайнятості звернули на  можливість отримання робітничих професій у Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ  та участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

У даному семінарі взяли участь 5 осіб.

Вважаємо, що такий захід є корисним для осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, допомагає їм у вирішенні соціальних та психологічних проблем, ставить їх на шлях виправлення та дає змогу переосмислити своє життя і вчинки.

 

Люботинська міська філія Харківського ОЦЗ

Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1498 | Переглядів: 15Дата публікації: 13:33 08.06.2018
Версія для слабо- зорих