Звіт ВККУ

Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської ради 04.06.2018 – 08.06.2018

1.Водопостачання:

- було усунено пориви на централізованій мережі водопостачання міста – 1 од.(вул. Молокова);

- було проведено встановлення лічильників в домоволодінні абонентів – 3 од.;

- проведено ремонт вуличної водорозбірної колонки громадського користування – 2 од. (вул. Челюскіна, 29/1; в/д Ростовський, 7)

- заміна насосного агрегату на глибинній свердловині водозабору по вул. Каманіна;

- проведено заміну насосних агрегатів ІІ підйому на водозабірних спорудах міста за адресою: вул. Рябінова, 7а та вул. Підгірна.

2.Водовідведення:
• прочищено від сміття, відкачано стоків та промито каналізаційних колекторів на самопливній централізованій комунальній мережі водовідведення міста – 1 раз (вул.  Шевченка, 23).

Начальник ВККУ

Люботинської міської ради                         ­­­­­­­­­­­­­­­__________       О.К. Длугаш

Дата публікації: 10:22 08.06.2018