Історичний квест «Чарівна Гиївка»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Гиївська бібліотека – філія №2 підготувала для всіх охочих історичний квест «Чарівна Гиївка».

Діти вирушили за скарбами маршрутом бібліотека – ротонда – храм - школа - лікарня.  На заході були присутні директор краєзнавчого музею Каракаптан Л.М., Захарова Н.О.,  місцевий письменник Гонтар Г. Д.  Мандрівка видалася цікавою та корисною,  учасники  поринули у історію рідного міста, відкрити для себе нові факти про місто в якому вони живуть, його історію, природу, господарство, видатних осіб. Головне діти, які були присутніми на даних заходах отримали багаж знань та позитивних емоцій.

Переможці квесту отримали заохочувальні призи, зустріч завершилася чаюванням та гарним настроєм.

Директор ЦБС  О.В. Алісова

Альбом: