Спортивно – масові, фізкультурно – оздоровчі

30.05.-31.05. 2018 року  Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів міські спортивно – масові, фізкультурно – оздоровчі конкурси – естафети серед дітей, у дитячих таборах оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням  при Караванській ЗОШ, НВК №2 та ЗОШ №6. Як і у попередні роки шкільні  табори для дітей, це різноманітні екскурсії, походи на природу, виїзди у театри, а ще це веселі, емоційні спортивні баталії серед   всіх вікових груп, які дітям дуже до вподоби. З гарним настроєм вони беруть участь у естафетах, підтримувані своїми командами та  товаришами з других груп.

За результатами спортивних естафет всі учасники відзначені грамотами відповідних ступенів залежно від призового місця,  від Комунального  закладу – міського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Дякуємо за допомогу в організації заходів директорів літніх таборів, вихователів та   персонал!

Всім школярам і їх батькам бажаємо гарного літнього відпочинку та завжди займатися фізкультурою і спортом!!!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський