Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
22.06.2018
23.06.2018
26.06.2018
Докладніше
Посилання
Пошук
Бібліотека – як центр соціальної підтримки молоді
Бібліотека – як центр соціальної підтримки молоді

Поділитися новиною:

Бібліотека – як центр соціальної підтримки молоді

Підлітки - це група користувачів бібліотеки, яка через вікові особливості вимагає великої уваги і проявів професійної майстерності від бібліотекарів. Вони є новим типом читачів, які, з одного боку є «просунутими» технічно, але залишаються вразливими, незрілими, підростаючими дітьми. Тому робота з підлітками в Люботинській центральній бібліотеці розглядається як один з найважливіших напрямів бібліотечного обслуговування.

З метою розширення і поліпшення освітньо–інформаційної і дозвіллєвої діяльності бібліотеки для цієї категорії користувачів, об'єднання зусиль з іншими установами, що займаються підлітковими проблемами дуже важливе.

 Бібліотека постійно співпрацює з Північно–Східним міжрегіональним  управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції у Харківській області. Сьогодні  представник служби Лук’янцева Д.І. завітала до бібліотеки з підлітком, який перебуває на обліку служби.

Чому саме в бібліотеці проходять ці заходи? Тому, що тут інша форма стосунків. Це не урок. Це інше спілкування. Воно може бути довірливішим або більш діловим, але воно дає інші можливості, адже бібліотека – місце неформального спілкування, на базі Інтернет-центру, створений спеціальний вільний простір для таких  підлітків.

Такі заходи сприяють розкриттю самобутності кожної дитини, допомагають пізнанню своїх ровесників, а через них - кращому пізнанню самих себе.

                                                                                  Директор ЦБС   О.В. Алісова

Альбом:
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1470 | Переглядів: 24Дата публікації: 14:19 01.06.2018
Версія для слабо- зорих