Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
22.06.2018
23.06.2018
26.06.2018
Докладніше
Посилання
Пошук
До Дня захисту дітей в обласній державні адміністрації вручили стипендії учням шкіл естетичного виховання
До Дня захисту дітей в обласній державні адміністрації вручили стипендії учням шкіл естетичного виховання

Поділитися новиною:

До Дня захисту дітей в обласній державні адміністрації вручили стипендії учням шкіл естетичного виховання

Начальник управління культури і туризму обласної державної адміністрації Яцина Олег Анатолійович вручив учням мистецьких шкіл Харківщини щорічні стипендії «Надія Слобожанщини».

Цього року її отримали 30 учнів віком від 7 до 17 років з Харкова, Куп’янська, Лозової, Люботина, Чугуєва, Харківського, Кегичівського, Дергачівського районів. Всі вони стали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів, оглядів, фестивалів.

            Серед творчо обдарованих учнів, які здобули стипендію, є музиканти-інструменталісти (вони навчаються у класах баяна та акордеона, фортепіано, домри, скрипки, віолончелі, бандури, гітара, балалайки, духових інструментів), також вокалісти та художники.

            «Прізвища сьогоднішніх стипендіатів вже занесені до бази даних обдарованої молоді Харківської області «Творче майбутнє Харківщини». Я щиро вітаю наших переможців та висловлюю величезну вдячність їх викладачам за любов до своєї професії, за виховання гідних громадян країни», — зазначив Олег Анатолійович.

            Підтримка обдарованих учнів такою відзнакою, як стипендія «Надія Слобожанщини», стає ефективним стимулом їх творчого зростання, надихає юні таланти та їх наставників на нові здобутки.

            Люботинська дитяча музична школа пишається, що вже п’ятий рік поспіль її учні отримують цю найвищу нагороду.

Цього року ми вітаємо ученицю класу бандури Піддубну Євгенію та її викладача Івахненко Вікторію Яківну.

Такі високі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці дитини, підтримці та заохоченню батьків, професіоналізму викладача.

Дякуємо вам, Євгеніє та Вікторіє Яківно, що прославляєте нашу школу та рідне місто. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного щастя, успіхів у праці і подальшому навчанні, здатності переборювати будь-які труднощі, перемагати достойних суперників і досягати надзвичайних результатів.

 Директор ДМШ

Ю.В.Еткало

Альбом:
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1469 | Переглядів: 20Дата публікації: 14:15 01.06.2018
Версія для слабо- зорих