Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 29.05.2018 року по 01.06.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: м-в. Барабашово поле, вул. Слобожанська, 28,4,Шевченківський  м-в., вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,49, вул.Злагоди,9,в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул.Світла,7,11,14,вул.Дмитрівська,51,53,вул. Деповська, 52,54,58,58а, пл.Театральна,5 - (по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеження представниками підприємства житлового приміщення гуртожитку за адресою вул. Слобожанська,28. В ході обстеження проведено роз’яснювальну  роботу з мешканцями гуртожитку з питання заборгованості за послуги .

3.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

4.Виконано  роботи  з  ремонту  внутрішньо будинкової мережі електропостачання  житлового будинку  по  вул. Будівельній,8(2під.) на звернення  мешканців кв.16.

5.Виконано  роботи  з  ремонту  покрівлі  житлового будинку  по пров. Оранжерейному,4     (кв.16- 10п.м.),вул. Шевченко,23(кв.13- 5 п.м.).

6.Виконано роботи  з ремонту оголовків  житлових  будинків  по  пров. Оранжерейному,4

( 6шт.), пров. Оранжерейний,4а(6шт.),пров. Оранжерейний,6 (6 шт.).

7.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  травень  місяць 2018 року.

8.Проведено дератизаційні роботи по підвалам житлових будинків згідно графіку за 2 квартал 2018 рік.

9.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

-виконано заміну ламп місць загального користування по житловому будинку: вул. Будівельна,8(1під.),вул. Гавенко,10а(1під-3,4,5пов.).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                               П.О.Ткаченко

Дата публікації: 13:57 01.06.2018