Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 21.05.2018 року по 25.05.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: м-в. Барабашово поле, вул. Слобожанська, 28-(по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеження представниками  підприємства на звернення мешканців житлового будинку по вул. Деповська,52(кв.4,кв.22) з приводу підключення квартир до централізованої  мережі водовідведення.

3.Проведено комісійне обстеження представниками підприємства підвального приміщення житлового  будинку  по вул. Локомотивна,1Г  з  приводу підтоплення  грунтовими  водами.

4.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

5.Виконуються роботи з ремонту під’їзду житлового будинку по вул. Слобожанська,4(1під.- фарбування  дерев’яних сходів під’їзду).

6.Виконано роботи  з  фарбування   газопроводу  житлового  будинку по  вул. Слобожанська,4.

7.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  травень  місяць 2018 року.

8.Проведено дератизаційні роботи по підвалам житлових будинків згідно графіку на 2018 рік.

9.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано заміну ламп місць загального користування по житловому будинку: вул. Шевченко,31 (1під.),вул. Будівельна,15(3під.),вул.Гавенко,49(3під.);

- виконано  прочистку  внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Шевченко,31(1під.),вул. Будівельна,11(2під.).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                               П.О.Ткаченко

Дата публікації: 14:08 25.05.2018