Горить в серцях вогонь Перемоги

18 травня в приміщенні Мереф’янського міського Будинку культури пройшов другий відбірковий турнір 3-ї зони фестивалю-конкурсу солдатської пісні «Горить в серцях вогонь Перемоги», присвячений 75-річниці визволення міста Харкова, Харківської області та міста Мерефи від нацистів у Другій світовій війні.

Біля Будинку культури старшокласники та члени ветеранської організації міста разом із працівниками культури щиро і приязно зустріли учасників фестивалю-конкурсу.

У глядацькій залі звучать мелодії воєнних років, позивні Перемоги. Сцена святково оформлена.  Урочистий салют Дня Перемоги не змовкне у віках, його сльози радості не забудуться ніколи.

Ведучі знайомлять учасників фестивалю зі складом журі: голова журі –заступник голови комітету ветеранів війни та ЗСУ Харківської обласної ради ветеранів України Микола Олександрович Наумов. Члени журі: Мереф’янський міський голова Микола Сітов, директор музичної школи Л.М.Опешко, директор Мереф’янського Будинку культури І.В. Сердюк, працівники культури.

На сцені виступили учасники фестивалю: Харківського, Зміївського, Дергачівського, Валківського, Коломацького, Богодухівського, Краснокутського, Чугуївського, Золочівського районів та м. Люботина.

Після яскравих виступів конкурсантів відбулася процедура нагородження учасників. Люботинські колективи отримали Дипломи 2 ступеня – ветеранський вокальний ансамбль «Мрія», вокальний фольклорний колектив «Чарівниці». Учасниця фестивалю Лідія Марківна Кучерява за чутливу, проникливу пісню отримала Диплом 1 ступеня. Всі колективи отримали Дипломи учасників, грамоти і подяки.

Почесними грамотами Харківської обласної ради нагороджені представники ветеранської організації м. Мерефи. Процедуру нагородження провела депутат обласної ради Валерія Мураєва.

Учасники фестивалю щиро вдячні організаторам та господарям конкурсу за гостинність.

По приїзді до м. Люботина художні колективи зустрілися із міським головою Леонідом Івановичем Лазуренком, який привітав колективи із нагородженням та подякував їм за те, що вони прославляють рідне місто за межами і побажав міцного здоров’ята подальших вдалих виступів.

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботин

Альбом: Горить в серцях вогонь Перемоги
Дата публікації: 16:28 21.05.2018
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024