Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
02.06.2018
10:00 - Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела" Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела"
Для вас, наші любі діти! 02 червня з 10-ї години у центральному парку міста:
-спортивні змагання;
-виставка малюнків та поробок переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-майстер-класи, фото з казковими героями;
-конкурсно-розважальна програма клоуна Шурика;
-вистава театрального гуртка БДЮТ.
А також: морозиво, солодка вата, попкорн, солодощі, іграшки, повітряні кульки.
Атракціони: надувні гірки, батути, веселий паровозик, страйкбольний тир, дитячий лабіринт.
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:02.06.2018 10:00 Місце проведення:Центральний міський парк відпочинку

Докладніше
Посилання
Пошук
19 травня – День науки
19 травня – День науки

Поділитися новиною:

19 травня – День науки

День науки – професійне свято працівників науки України. Відзначається щорічно у третю суботу травня. Наука відіграє особливу роль в житті суспільства. Здійснення наукових досліджень і розробок є найбільш потужним двигуном соціального прогресу.

На кінець 2017 р. на Харківщині виконанням наукових досліджень і розробок займалися 149 наукових організацій. Загальний обсяг витрат на виконання наукових досліджень і розробок (далі − НДР) власними силами організацій у 2017 р. становив 2,4 млрд.грн, у тому числі на науково-технічні (експериментальні розробки) – 57,4%, фундаментальні – 18,5%, прикладні – 24,1%. Із загального обсягу витрат на виконання наукових досліджень і розробок 49,2% складають витрати на оплату праці. Частка фінансування витрат на виконання НДР за рахунок державного бюджету становила 30,4%.

Для успішної роботи наукових організацій велике значення має формування в них кадрового складу наукових співробітників, а також збільшення в їх складі числа докторів та докторів філософії (кандидатів наук). Упродовж 2017 р. на підприємствах та організаціях, які здійснювали НДР, працювало 14,9 тис. працівників, з них 10,0 тис. дослідників, 1,6 тис. техніків та 3,3 тис. допоміжного персоналу. У виконанні наукових досліджень і розробок упродовж 2017 р. було задіяно 1,0 тис. докторів наук та 3,1 тис. докторів філософії (кандидатів наук). Серед працівників у виконанні НДР 44,3% становили жінки, з яких 3,5% мали науковий ступінь доктора наук і 20% − доктора філософії (кандидата наук).

Найбільша питома вага наукових працівників області, задіяних у виконанні НДР у технічній галузі – 52%. Разом з тим, у галузі природничих наук працювало 26,3% працівників, медичних – 7,9%, сільськогосподарських – 6,4%, суспільних – 7% та гуманітарних наук – 0,5%.

Середньомісячна заробітна плата працівника у галузі професійної, наукової та технічної діяльності у січні–березні 2018 р. складала 7984 грн, що на 23,7% більше, ніж у січні–березні 2017 р.

Вітаємо з професійним святом усіх, хто присвятив своє життя науці. Прийміть найщиріші вітання та побажання здоров'я, щастя та нових наукових досягнень!

 

 

Заступник начальника Головного управління

статистики у Харківській області                                              І.Г.Наумов

Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1419 | Переглядів: 8Дата публікації: 16:15 17.05.2018
Версія для слабо- зорих