Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
02.06.2018
10:00 - Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела" Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела"
Для вас, наші любі діти! 02 червня з 10-ї години у центральному парку міста:
-спортивні змагання;
-виставка малюнків та поробок переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-майстер-класи, фото з казковими героями;
-конкурсно-розважальна програма клоуна Шурика;
-вистава театрального гуртка БДЮТ.
А також: морозиво, солодка вата, попкорн, солодощі, іграшки, повітряні кульки.
Атракціони: надувні гірки, батути, веселий паровозик, страйкбольний тир, дитячий лабіринт.
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:02.06.2018 10:00 Місце проведення:Центральний міський парк відпочинку

Докладніше
Посилання
Пошук
Спортивні досягнення
Спортивні досягнення

Поділитися новиною:

Спортивні досягнення

Участь у змаганнях з гирьового спорту

 12 травня 2018 року  Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь збірної команди міста Люботина у змаганнях з гирьового спорту за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, які відбулися у сел. Мала Данилівка Дергачівського району (спортивний комплекс Харківської державної зооветеринарної академії).

У змаганнях мали право брати участь 5 чоловіків та 2 жінки. Змагання особисто – командні. Вагові категорії для чоловіків: 63, 68, 73, 78, 83, 95 та понад 95кг; для жінок: до 63кг та понад 63кг. Вага гир: для чоловіків – 24кг., для жінок – 16кг., час, відведений на виконання вправи – 10 хвилин.

У дуже важкому  виді спорту, де представники гирьового спорту затрачують багато сил і енергії, неповним складом у командних змаганнях ми не потрапили у призери, а у особистих місцях дуже високі результати показали двоє гирьовиків міста Люботина. Жиров Анатолій – II місце (категорія до 95кг), Фомін Олексій – II місце (категорія понад 95+). У складі команди честь  міста захищали ще двоє спортсменів, це Хоруженко Віталій та Прибилов Денис. Готували спортсменів у важких тренуваннях та допомагали на змаганнях видатні наші спортсмени, а тепер і тренери Кибальник О.Г. і Кибальник О.О.

Дякуємо нашим представникам гирьового спорту та їх тренерам за виступ на обласній Спартакіаді, бажаємо здоров’я та  успіхів у роботі і спорті!    

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради директор Ю.В.Удянський
 
Альбом: Спортивні досягнення Альбом: Спортивні досягнення Альбом: Спортивні досягнення Альбом: Спортивні досягнення Альбом: Спортивні досягнення Альбом: Спортивні досягнення Альбом: Спортивні досягнення Альбом: Спортивні досягнення
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1399 | Переглядів: 16Дата публікації: 14:19 14.05.2018
Версія для слабо- зорих