Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Надіслати запит на інформацію
Посилання
Пошук
Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Поділитися новиною:

Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Урочистий мітинг, присвячений Дню пам’яті і примирення та 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Минають роки, десятиліття, змінюється планета, а з нею життя людей, їх думки, мрії і сподівання. Чим далі в глиб історії відходять буремні роки Другої світової війни, тим величнішим постає подвиг нашого народу, - невичерпне джерело натхнення і гордості для прийдешніх поколінь.

9 травня у міському парку відбувся Урочистий мітинг, присвячений Дню пам’яті і примирення та 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Свято розпочалося із зустрічі ретро-поїзду регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», святкові рейси якого до Дня Перемоги стали доброю традицією Південної магістралі. Ветерани Південної залізниці взяли участь в урочистому мітингу.

Біля Меморіалу Слави, як і кожного року, зібралися ветерани, учасники, діти Другої світової війни, почесні гості та мешканці міста.

До ветеранів зі словами привітання звернувся міський голова Леонід Іванович Лазуренко. Він відзначив, що ми не маємо права забувати про доблесну славу, яку здобули солдати у роки Другої світової війни, звільняючи наші землі від фашистської навали. Ми у вічному боргу перед кожним із них — тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення. Подвиг переможців у тій страшній війні з гідністю продовжують бійці, які сьогодні відстоюють незалежність та територіальну цілісність держави на її східних рубежах.

Почесний громадянин м. Люботина, депутат Харківської обласної ради, директор регіональної філії «Південна залізниця» Микола Григорович Уманець у своєму вітанні подякував ветеранам за їх фронтовий подвиг і за відбудову країни після воєнного періоду та побажав миру нашій державі.

Голова  міської організації ветеранів України Сергій Іванович Котихін відзначив, що немає такого міста чи села, де б у жорстокій боротьбі не пролилась кров наших ветеранів,  де б не проявилась їхня мужність і відвага, бо кожен із них знав, що він захисник рідної землі, свого народу. З великим сумом Сергій Іванович сповістив, що кожного року учасників Другої світової війни стає все менше і цього року з життя пішли ще два учасники бойових дій.

Люботинців та гостей міста привітав  учасник АТО, кавалер ордену «За мужність» Юрій Степанович Чернишенко. Голова ветеранської організації регіональної філії «Південна залізниця» Валентина Олексіївна Іволгіна подякувала люботинців за гостинність. Почесний громадянин м.Люботина, поет Олександр Георгійович Кібальник причитав свого вірша, який присвятив цій славетній даті.

Почесний громадянин м.Люботина, заслужений артист естрадного мистецтва України Олексій Якович Еткало виконав пісню воєнних років «Огонек». Олена Іващенко, Марина Ярошенко, Ксенія Бровко подарували ветеранам війни та всім присутнім свої виступи.

Війна, якою б вона не була – це найбільше зло на землі. Людство погано засвоює трагічні сторінки історії, внаслідок чого сьогодення продовжує поповнюватися жахливими подіями. Дорогою ціною заплатив народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні. І не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом.   

Світлою пам’яттю тих, хто не прийшов з війни, хто не дожив з нами до Дня Перемоги вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави.

По закінченню урочистого мітингу всіх запросили на святковий концерт Люботинських виконавців та польову кашу.

 

Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Альбом: Свято 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1378 | Переглядів: 33Дата публікації: 10:25 10.05.2018
Версія для слабо- зорих