Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Надіслати запит на інформацію
Посилання
Пошук
Спортивно – масові заходи з легкої атлетики «Спорт протягом життя»
Спортивно – масові  заходи з легкої атлетики «Спорт протягом життя»

Поділитися новиною:

Спортивно – масові заходи з легкої атлетики «Спорт протягом життя»

04-06 травня 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради разом із відділом освіти Люботинської міської ради провів міські спортивно – масові заходи з легкої атлетики «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх закладів «Старти надій» у рамках обласних щорічних змагань (стадіон Гімназії №1, головний суддя змагань Триленко Р.М.).

Окремо міський центр провів міський турнір з шахів серед різновікових груп населення присвяченому 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (приміщення МНВК) і тенісу настільного серед юнаків і дівчат «Спортивна весна», які відбулися у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту.

В рамках змагань «Старти надій» легка атлетика включала: біг на 60м (дівчата, хлопці), біг на  300м (дівчата), біг на 500м (хлопці), естафета 8×50м (4 юнаки, 4 дівчини), стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність. Підсумки судейської колегії по легкій атлетиці принесли такі результати: I місце у ЗОШ №6, II місце  - ЗОШ №4, III місце – ЗОШ №5. Команди були відмічені Кубками та індивідуальними грамотами відповідних ступенів у всіх дисциплінах від Комунального закладу «Спорт для всіх».

У змаганнях з тенісу настільного у юнаків переміг Москаленко В., II місце у Абідова Р., III місце посів Євченко В., серед дівчат перемогла Бортняк Н., II місце у Ганнич А., III місце посіла Почепецька К. Всі переможці і призери були відмічені грамотами і Кубком від закладу.

У турнірі з шахів переміг Андріанов М.М., II місце у Глушко С.М., III місце посів Колесніков В.А., яким теж були вручені грамоти відповідних ступенів та Кубок переможця від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський

Альбом: Спортивно – масові  заходи з легкої атлетики «Спорт протягом життя» Альбом: Спортивно – масові  заходи з легкої атлетики «Спорт протягом життя»
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1376 | Переглядів: 15Дата публікації: 15:03 08.05.2018
Версія для слабо- зорих