Підтримка діяльності мережі

консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми

В приміщенні Люботинської центральної бібліотеки 04 травня 2018 року координатором проекту «Підтримка діяльності мережі консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми» Благодійного Фонду «Карітас Харків» Тридуб І.Є. спільно з Люботинським міським центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  організовано та проведено тренінг з  питань протидії  торгівлі людьми. Учасниками  заходу були учнівська молодь загальноосвітніх  шкіл міста та Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, викладачі. В ході роботи та активного спілкування розглянуто питання запобігання потрапляння в торгівлю людьми та шляхи захисту. Дякуємо координатору проекту за співпрацю та учасникам за активну роботу.

Директор Люботинського МЦСССДМ

Микитенко М.Ю.