Конкурс для студентів Харківської області

(очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкриті 2 номінації. Участь у конкурсі безкоштовна.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.
Деталі конкурсу можна прочитати за посиланням:
Можливий текст новини для сайту:
Назва новини: Інформація про надання гранту для студентів Харківської області для сплати навчання
Текст новини:
“До уваги студентів м.Люботин, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.
Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.
Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:
Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua або grant@cybershark.com.ua
З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”
Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.
Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.
Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!
Катерина Олійник,
менеджер проекту Scholarship в Україні
p.s. Наразі, нашу ініциативу інформаційно підтримали наступні вищі навчальні заклади (розмістивши  інформацію про конкурс на своїх сайтах та на офіційних сторінках у соц мережі Фейсбук). Серед них:
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Подільський державний аграрно-технічний університет
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"
Ужгородський національний університет
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
Маріупольський державний yніверситет
Житомирський державний технологічний університет
Бердянський державний педагогічний університет
а також близько 100 об'єднанних территоріальніх громад, райдерж адміністрацій та міських рад, серед яких:
- Новопокровська громада, Дніпропетровська область
- Білокуракинська громада, Луганська область
- м. Знам’янка, Кіровоградської область
- Оболонська громада, Полтавська область
- Старосинявська громада, Хмельницька область
- Кам'янська міська рада, Дніпропетровської область
- Новознам'янська громада, Полтавська область
- Краснопільскька громада, Сумська область
- Первомайська громада, Харківська область
- Коропська громада, Чернігівська область
- Микулинецька громада, Тернопільська область
- Тячівська громада, Закарпатська область
- Шахівська громада , Донецька область
- Дублянська громада, Львівська область

Сподіваємося й на вашу інформаційну підтримку! Якщо необхідно, можемо надати посилання цих та іншиз громд, учбових закладів, що підтримали нас інформаційно або підготувати текст новини спеціально для вашого сайту.
Ще раз дякуємо за співпрацю!
Дата публікації: 12:53 04.05.2018
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024