Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Надіслати запит на інформацію
Посилання
Пошук
«Спартакіада області – 2018»
«Спартакіада області – 2018»

Поділитися новиною:

«Спартакіада області – 2018»

Харківської області серед допризовної молоді!

26 – 28  квітня 2018 року  Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечував  виїзд та участь збірної команди міста Люботина серед допризовної молоді в рамка XXVII Спартакіади з масових видів спорту між районами та містами обласного  значення Харківської області (25 районів і міст та 3 команди із кадетів і патріотичних об’єднань), які проводилися у спортивному комплексі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Також всі команди харчувалися і проживали на території університету. У цьому році приїхала рекордна кількість команд. Відбулося урочисте відкриття і концерт на честь учасників змагань.
Всі три дні точилася справжня чоловіча спортивна боротьба, де всі   команди були представлені майже рівними составами допризовників (по 6 чоловік віком 16-17 років), які вдома проходили підготовку у закладах. Декілька районів виступали юнаками із військово – патріотичних організацій, де видно серйозний рівень підготовки майбутніх захисників і патріотів України. Та і взагалі ця Спартакіада показує, що різноманітні районні заходи такого плану треба більше пропагувати та відновлювати, тому що це виховує почуття патріотизму та колективізму, морально – психологічній стійкості майбутніх захисників Вітчизни, запобігає антисоціальним проявам серед молоді, формує стійке відношення до здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
У програмі змагань входили такі дисципліни: Біг на 100м; Біг на 1500м; Плавання на 50м; Підтягування на перекладині; Метання гранати Ф-1 (600гр.) на дальність; Стрільба з пневматичної гвинтівки у військовому тирі; Човниковий біг (100м×6, 600м) з автоматом АК – 74. Спартакіада проводилася відповідно до Правил і нормативів військово – спортивних багатоборств та за характером як особисто – командні.
Велика проблема була у відборі команди, щоб були підготовлені юнаки, так як багато із старшокласників заняті у підготовці до вступних екзаменів та різних курсах. Декілька кандидатів із гімназії №1 давши згоду, потім відмовили без причин, показавши слабкість духу. Та все одно ті хто зміг поїхати проявили справжні чоловічі якості і спортивний характер виступивши дуже пристойно зайнявши 7-ме місце, а у стрільбі вибороли 2-ге місце у особисто – командній першості. Команда допризовників м. Люботина була представлена у складі: Ряшин Артем (ЗОШ №6), Сергієнко Дмитро (Люботинська обласна школа – інтернат «Дивосвіт»), Великий Руслан (ЗОШ №4), Усатов Нікіта (ЗОШ №4), Четвериков Руслан (ЗОШ №3), Сохань Артем (ЗОШ №3).
Дякуємо Люботинського міського голову Лазуренка Леоніда Івановича за допомогу у підготовці та участі команди  допризовників міста в обласних змаганнях!
Дякуємо нашим юнакам за участь у Спартакіаді та бажаємо гарно закінчити школу і здати іспити у вищі учбові заклади та і далі займатися спортом, бути прикладом для однолітків!
 
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський
Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1347 | Переглядів: 21Дата публікації: 13:51 02.05.2018
Версія для слабо- зорих