Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 23.04.2018 року по 27.04.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: м-в.Барабашово поле,Шевченківський м-в.,в-д.Р.Тичинського,1,2б,вул.Злагоди,9,вул.Вільна,18/24,вул. Деповська,52,54,58,58а,вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.-10а,вул.Слобожанська, 28,4,вул. Локомотивна,1Г,1В,1Е,1Д,1Ж,2- 42,0м3(по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеження представників підприємства на звернення мешканців за адресою м. Люботин,вул. Слобожанська,4(кв.4) стану покрівлі та під’їзду  житлового будинку з приводу проведення ремонтних робіт.

3.Виконано перевірку димовентиляційнихканалів житлових будинківзгідно графіку на 2018рік.

4.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень та укладанням договорів реструктуризації.

5.Виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової  мережі водовідведення житлового будинку по вул. Курортна,25(1під.,підвал-7,5п.м.).

6.Виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Шевченко,29(2під.-2,5 п.м.).

7.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  квітень місяць 2018 року.

8.Розпочато роботи з ремонту під’їзду житлового будинку по вул. Слобожанська,4(2під.).

9.Виконанопоточні роботи  по  заявкам  мешканців:

-виконано заміну ламп місць загально користування по житловим будинкам: вул. Слобожанська,4(3під.),пров. Оранжерейний,4а(1під,вуличне освітлення).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                   П.О.Ткаченко

Дата публікації: 13:27 27.04.2018