Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
02.06.2018
10:00 - Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела" Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела"
Для вас, наші любі діти! 02 червня з 10-ї години у центральному парку міста:
-спортивні змагання;
-виставка малюнків та поробок переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-майстер-класи, фото з казковими героями;
-конкурсно-розважальна програма клоуна Шурика;
-вистава театрального гуртка БДЮТ.
А також: морозиво, солодка вата, попкорн, солодощі, іграшки, повітряні кульки.
Атракціони: надувні гірки, батути, веселий паровозик, страйкбольний тир, дитячий лабіринт.
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:02.06.2018 10:00 Місце проведення:Центральний міський парк відпочинку

Докладніше
Посилання
Пошук
Протокол засідання журі
Протокол засідання журі

Поділитися новиною:

Протокол засідання журі

дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”

ПРОТОКОЛ
 
від  20.04.2018        м.Люботин      №1
 
Засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”
 
Голова журі: Микитенко М.Ю.
Секретар журі: Лампанченко К.В.
Члени журі: Каплун-Бурик А.П.,  Івченко Т.О., Челомбітько С.І.
 
Порядок денний:
Визначення переможців конкурсу.
Слухали:
Микитенко М.Ю., голову журі, яка ознайомила з критеріями оцінювання дитячих робіт.
 
Виступили:
Каплун-Бурик А.П. з пропозицією поділити роботи за найбільш представленими напрямами.
 
Постановили:  Визнати переможцями дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” таких учасників: 
 
 вікова категорія «Молодша»
Колективна робота учнів ДМШ –  «Дивовижні квіти»
Скотарь Анна – «Оберіг»
2. Худяков Іван  – «Чарівний острів»
2.Еткало Владислав – «Ретро техніка»
3.Торяник Карина – «Подорож у гори»
3.Стельмах Діана – «Незвичайний урожай»
3.Заводовський Артем – «Підводна фантазія»
 
вікова категорія «Середня»
1.Репецька Єлизавета  – «Метелики»
1.Оніщенко Кристина – «Олень»
2.Трухова Тетяна – «Пташка»
2.Лубенський Ілля – «Козак Мамай»
2.Козар Єва-Марія – «Перший сніг»
3.Свинар Юлія – «Великодній кошик»
3.Цибульник Вероніка – «Здивований погляд»
3.Альбощий Олексій – «Українська хата»
3.Гонгало Вероніка – «Весілля»
 
вікова категорія «Старша»
Колективна робота вихованців ЛМБДЮТ– «Пасхальна композиція»
Колективна робота вихованців ЛМБДЮТ – «Дерево»
Куц Дмитро– «Чумацький шлях»
номінація «Гран-прі»
Діденко Валерія – «Великодня писанка»
 
Голова журі                              М.Ю.Микитенко
 
Секретар журі                            К.В. Лампанченко
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1317 | Переглядів: 18Дата публікації: 18:29 23.04.2018
Версія для слабо- зорих