Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
02.06.2018
10:00 - Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела" Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела"
Для вас, наші любі діти! 02 червня з 10-ї години у центральному парку міста:
-спортивні змагання;
-виставка малюнків та поробок переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-майстер-класи, фото з казковими героями;
-конкурсно-розважальна програма клоуна Шурика;
-вистава театрального гуртка БДЮТ.
А також: морозиво, солодка вата, попкорн, солодощі, іграшки, повітряні кульки.
Атракціони: надувні гірки, батути, веселий паровозик, страйкбольний тир, дитячий лабіринт.
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:02.06.2018 10:00 Місце проведення:Центральний міський парк відпочинку

Докладніше
Посилання
Пошук
ОБЕРЕЖНО!!!
ОБЕРЕЖНО!!!

Поділитися новиною:

ОБЕРЕЖНО!!!

САЛЬМОНЕЛЬОЗ!!!

Сальмонельоз – це інфекційне захворювання, яке являється найбільш поширеною хворобою у всьому світі. Бактерії з роду Сальмонела (Salmonella) є причиною розвитку захворювання. Сальмонельоз вражає органи травлення (шлунок, кишечник). Передається найчастіше захворювання  через продукти харчування та брудну воду, які є зараженими сальмонелами. Величезна кількість людей є носіями сальмонельозу (тому що розмноження бактерій відбувається в організмі людини, а ознаки та симптоми при цьому не проявляються). Сальмонельоз належить до гострихкишкових інфекцій. Хвороба є поширеною серед дітей, особливо першого року життя. Дуже велику кількість людей може вражати захворювання, які вживають продукти у їжу заражені сальмонелами (м’ясо, яйця птахів, молоко, масло). Завжди зростає процент зараження, тому що бактерії, які потрапляють в продукти харчування, не викликають ніяких зовнішніх змін їжі та ніяких змін у смакових якостях. Джерелом інфекції можуть бути тварини, продукти харчування (яйця водоплавних птахів чи курячі яйця), які є заражені сальмонелами, а також люди, хворі на сальмонельоз (хвора людина виділяє сальмонели разом з каловими масами) або бактеріоносії (люди, які перехворіли хворобою, проте ще виділяють мікроби з калом). Симптоми:  озноб, підвищення температури тіла (38-39 градусів), головний біль, зниження апетиту, слабкість та ломота в тілі, діарея (пронос), нудота та блювання, біль у животі. Діагностика:  лише, коли захворювання себе явно проявить, можна діагностувати хворобу. Щоб підтвердити діагноз сальмонельозу проводять бактеріологічне та серологічне обстеження.

Якщо вчасно не діагностувати захворювання, то  це у свою чергу може призвести до поліартриту, перитоніту та інфекційно-токсичного шоку

Лікування:  сальмонельоз лікується за допомогою антибіотиків; препаратів, які виводять токсини з організму; розчинами, які компенсують втрату рідини; дієтою; препаратами  які відновлюють нормальну мікрофлору кишечника.

 

Начальник Люботинського

міського відділу Головного управління

Держпродспоживслужби

в Харківській області

Ільченко О.С.

Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1314 | Переглядів: 14Дата публікації: 14:08 23.04.2018
Версія для слабо- зорих