Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Надіслати запит на інформацію
Посилання
Пошук
“Будівельна амністія” - 2018
“Будівельна амністія” - 2018

Поділитися новиною:

“Будівельна амністія” - 2018

17.04.2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

Згідно з документом, легалізації підлягають побудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв. м, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 кв. м, а також побудовані до 12 березня 2011 року будівлі і споруди сільськогосподарського призначення. Тобто, будівельна амністія розповсюджуватиметься виключно на малі об’єкти будівництва, які належать до незначного класу наслідків (СС1).

Впродовж декількох днів цей закон буде офіційно опублікований та вступить у дію. Однак, механізм будівельної амністії запрацює не раніше липня 2018 року. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має ухвалити ще деякі постанови та накази, щоб привести нормативно-правову базу у відповідність.

Ввести в експлуатацію самочинно збудовані об`єкти нерухомості громадяни зможуть за простою схемою: орган державного архітектурно-будівельного контролю безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження прийматиме їх в експлуатацію.

Люботинське бюро правової допомоги.

м. Люботин, Слобожанська, 41/2-1. т. 741-40-32

Для підготовки статті використані матеріали, розміщені

на офіційному ваб-сайті ДАБІ України.

 

Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1298 | Переглядів: 12Дата публікації: 09:12 20.04.2018
Версія для слабо- зорих