З 21 квітня поїзд Баку – Харків курсуватиме до Києва із зупинкою в Люботині

Із 21 квітня для зручності пасажирів та для задоволення потреб у міжнародних залізничних перевезеннях маршрут поїзда № 369/370 Баку – Харків подовжено до Києва.

У перший рейс за новим маршрутом поїзд Баку–Київ формуванням ЗАТ «Азербайджанська залізниця» відправиться з Баку 21 квітня, а з Києва – 23 квітня. На території України поїзд зупинятиметься в Харкові, Люботині, Полтаві, Миргороді, Лубнах, Гребінці.

Поїзд курсуватиме один раз на тиждень, відправлення з Баку по суботах о 01:35 (за місцевим часом), прибуття до Києва по понеділках. До Харкова поїзд прибуватиме у понеділок о 02:16, до Люботина – о 03:20, до Києва – об 11:46.

Зворотно  з Києва поїзд вирушатиме по понеділках о 14:37, з Люботина – о 23:20, з Харкова – о 00:17 по вівторках і прибуватиме до Баку по четвергах о 04:10 (за місцевим часом).

Час на шляху прямування становить близько 60 годин. За цей час поїзд долатиме відстань 2757 км.

Прес-центр Південної залізниці

Посилання: http://www.pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=4795