Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
02.06.2018
10:00 - Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела" Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела"
Для вас, наші любі діти! 02 червня з 10-ї години у центральному парку міста:
-спортивні змагання;
-виставка малюнків та поробок переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-майстер-класи, фото з казковими героями;
-конкурсно-розважальна програма клоуна Шурика;
-вистава театрального гуртка БДЮТ.
А також: морозиво, солодка вата, попкорн, солодощі, іграшки, повітряні кульки.
Атракціони: надувні гірки, батути, веселий паровозик, страйкбольний тир, дитячий лабіринт.
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:02.06.2018 10:00 Місце проведення:Центральний міський парк відпочинку

Докладніше
Посилання
Пошук
Яскравий фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року
Яскравий фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року

Поділитися новиною:

Яскравий фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року

у Будинку дитячої та юнацької творчості. Учасники, які після першого відбору пройшли до фіналу, виконували другий конкурсний номер. За підсумками маємо такі результати:

Переможці дитячого міського фестивалю - конкурсу «Люботинські джерела» - 2018 року  у номінації «Вокал»:

 

П.І.Б. учасника або назва колективу

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Велічкіна Валерія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

2

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

3

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша»  з 7 до 9 років включно

4

Дует Дорошко Маргарита та Гололобова Поліна

Гела Л.А. (БДЮТ)

І місце

5

Неізвєстних Нікіта

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

6

Пилипенко Катерина

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

7

Іщенко Артем

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІ місце

8

Вдовиця Олександра

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

9

Свіщова Катерина

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» з 10 до 14 років включно

10

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

Гран-при

11

Бровко Ксенія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

12

Хлистун Діана

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

13

Лазоренко  Ярослав

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

14

Твердохліб Еліна

Кирикова К.С. (БДЮТ)

І місце

15

Вокальне тріо «Нон-СТОП»  

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

16

Козар Анастасія

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

ІІ місце

17

Дерій Тимофій

(Захарова Н.О. (мати)

ІІ місце

18

Коновал Луїза

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

19

Дует Коновал Луїза та Репецька Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

20

Тріо «Райдуга»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

21

Кучерявий Сергій

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце 

Вікова категорія «Старша»  з 15до 18 років включно

22

Усатов Микита

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

23

Великий Руслан

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

24

Літкевич Анастасія

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

 

Висловлюємо подяку учасникам та керівникам за високий рівень майстерності та підготовки конкурсних номерів.

Оргкомітет

Альбом: Альбом:
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1274 | Переглядів: 15Дата публікації: 15:24 16.04.2018
Версія для слабо- зорих