Молоді таланти Харківщини

В рамках Харківського обласного фестивалю «Молоді таланти Харківщини» 14 квітня 2018 року пройшов міський відбірковий тур.

Концерт відбувався  у актовій залі  Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. До конкурсної програми булі відібрані кращі хореографічні, вокальні та інструментальні номери. У концерті виступали вокалісти Лілія Саєнко, Стас Чернишенко, Дана Скляр, Любов Сухіна,Олена Іващенко, Ірина Матвієнко, Тимофій Дерій, Єлизавета Репецька та Ксеній Бровко, хореографічні колективи «Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»  та «Зразковий художній колектив  сучасного танцю  «I belive», а також вихованці  дитячої музичної школи «Зведений ансамбль бандуристів» та ансамбль бандуристів «Сонечко». Ведучий фестивалю  голова міської ради старшокласників, учень Люботинської ЗОШ № 6 Артем Ряшин. Усього було представлено 21 конкурсний номер.

На заході було присутні представники оргкомітету та журі  Харківського обласного фестивалю «Молоді таланти Харківщини»  солістка Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка  Юлія Форсюк, засновник та генеральний директор міжнародного проекту - мережі фестивалів "EUROPEAN FESTIVAL" Рашель Кухтина та координатор фестивалю Лілія Андрієвська. Наприкінці заходу на учасників та глядачів чекав приємний сюрприз – пісня у виконанні Юлії Форсюк.

Представники обласного оргкомітету відмітили високий рівень підготовки наших конкурсантів та подякували за чудовий концерт. За підсумки відбіркових турів, які проходять по Харківській області 01 червня відбудеться гала-концерт на сцені  Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка на який буде запрошено по одному найкращому представнику від кожного району, де проходили відбори. Результати будуть відомі наприкінці другої декади травня.

начальник відділу у справах молоді та спорту

С.Лазоренко

Альбом: Молоді таланти Харківщини