Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
02.06.2018
10:00 - Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела" Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела"
Для вас, наші любі діти! 02 червня з 10-ї години у центральному парку міста:
-спортивні змагання;
-виставка малюнків та поробок переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-майстер-класи, фото з казковими героями;
-конкурсно-розважальна програма клоуна Шурика;
-вистава театрального гуртка БДЮТ.
А також: морозиво, солодка вата, попкорн, солодощі, іграшки, повітряні кульки.
Атракціони: надувні гірки, батути, веселий паровозик, страйкбольний тир, дитячий лабіринт.
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:02.06.2018 10:00 Місце проведення:Центральний міський парк відпочинку

Докладніше
Посилання
Пошук
Показовий День цивільного захисту
Показовий День цивільного захисту

Поділитися новиною:

Показовий День цивільного захисту

10 квітня 2018 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 було проведено показовий День цивільного захисту за темою «Дії керівного та командно-начальницького складу ЦЗ, невоєнізованих формувань, постійного складу школи при виконанні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», на якому були присутні заступник начальника відділу освіти Люботинської міської ради Сітченко В.М., директори закладів загальної середньої освіти та директор Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату м. Люботина.

Розпочався День цивільного захисту з проведення загальношкільної лінійки, де було оголошено план проведення Дня ЦЗ.

Гості відвідали виховний захід для учнів 2 класу «Щоб не сталося біди!», відкритий урок з основ здоров’я у 7 класі «Надзвичайні ситуації соціально-політичного характеру», вікторину  для учнів 8 класу «Безпека життєдіяльності», презентацію проектів «Надзвичайні ситуації техногенного характеру», виступ агітбригади юних пожежників. У подвір’ї школи відбулась комбінована естафета з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Цивільний захист».

За планом проведення Дня ЦЗ о 12-00 відбулося практичне відпрацювання постійним складом школи дії за сигналом «Увага всім!» на випадок пожежі у приміщенні школи.

Протягом дня учні мали змогу потренуватися у визначенні розміру та одяганні протигазу, виготовленні та накладанні ватно-марлевої пов’язки, переглянути виставку плакатів, стіннівок, малюнків.

Керівники шкіл теж не залишились пасивними спостерігачами, а взяли активну участь у вікторині «Безпека життєдіяльності», разом з учнями відпрацьовували вміння накладати пов’язки та джгут при різних видах травм.

День цивільного захисту у Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 проведено цікаво та повчально. Всі переконалися в тому, що отримані знання можуть знадобитися у повсякденному житті.

 

Заступник начальника                                            Сітченко В.М.

 

Альбом: Показовий День цивільного захисту
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1250 | Переглядів: 12Дата публікації: 12:20 11.04.2018
Версія для слабо- зорих