Як пацієнту обрати сімейного лікаря.

З 1 квітня 2018 роки українці повинні підписати з лікарем первинки декларацію — це договір на надання медпослуг. В умовах договору будуть прописані обсяг безкоштовних медпослуг і ліків, права і обов’язки пацієнта і лікаря.

З 01 квітня 2018 року стартує перше «вікно можливостей» – підписання пацієнтами м. Люботин Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги. Друге «вікно можливостей» – вересень 2018року,  третє «вікно можливостей» – грудень 2018 року».
У КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (м. Люботин, вул. Шевченка, 15) та Амбулаторії загальної практики–сімейної медицини (Люботин-2) вул. Нове життя, 28/2,) знаходяться лікарі ЗПСМ, графік прийому яких є щоденним із 8-00 до 12-00, окрім вихідних та святкових днів:
- Ситюк Є.В.(вихідний середа, неділя)
- Жмайлов В.С. (вихідний субота, неділя)
- Зайцева М.Л. (вихідний субота, неділя)
- Скоржинський В.О. (вихідний вівторок, неділя)
- Куркова О.Б. (вихідний субота, неділя)
- Кручка А.В. (вихідний субота, неділя)
- Калюжна О.В. (вихідний вівторок, неділя)
Лікарі-педіатри:
- Заярна Н.П. (вихідний неділя)
- Мурза Т.В. (вихідний субота, неділя)
- Пасечник М.В. (вихідний субота, неділя)
- Костюк Л.М. (вихідний понеділок, четвер, неділя)

АЗПСМ Гиївка (Люботин-2) вул. Нове життя, 28/2, графік прийому щоденно з 8-00 до 12-00, окрім вихідних та святкових днів:
- Худаєва В.Я. (вихідний субота, неділя)

АЗПСМ сел. Коваленки вул. Транспортна, 27, графік прийому щочетверга з 8-00 до 12-00.
- Куркова О.Б.

Телефон для довідок:
741-05-28 реєстратура,
741- 28- 81 адміністрація.
Пацієнт безпосередньо надходить до КЗОЗ «ЦПМСД» та обирає лікаря ЗПСМ або /та лікаря-педіатра для своєї дитини (для дитини обирає лікаря мати або батько і підписує Декларацію з обраним педіатром).
Максимальна кількість пацієнтів, що підписали Декларацію у одного лікаря може бути в межах 1500-2000 чол.
Підписання Декларації проходить в кабінеті обраного лікаря.
При підписанні Декларації при собі мати: паспорт, ідентифікаційний код, телефон (по можливості), куди повинна прийти інформація за допомогою SMS про підписання Декларації.
Після перевірки пацієнтом даних у Декларації, підписується два роздрукованих примірника (в кабінеті обраного лікаря) пацієнтом і обраним лікарем.
Пацієнт забирає один примірник Декларації, у обраного ним лікаря залишається другий примірник Декларації.

Головний лікар КЗОЗ "ЦПМСД" Люботинської МР І.А.Євдокимова

Дата публікації: 09:22 22.03.2018