Герої не вмирають.
Герої не вмирають.

Герої не вмирають.

Євгеній Карлеутов.

Триває війна, яка продовжує вести свій жахливий рахунок людських життів – військових і цивільних. Але нас захищають незламні Герої. Вони живуть серед нас. Вони жили серед нас і віддали своє життя за волю й незалежність України. Вони – символ непереможності української нації.
Євгеній Карлеутов з початку повномасштабного вторгнення росії долучився до лав Добровольчого формування Люботинської міської територіальної громади № 1 «Варта», і разом із командою вживав всіх необхідних заходів для оборони та захисту населення міської громади. Із лютого 2023 року старший стрілець-оператор механізованого відділення механізованої роти військової частини Євгеній Карлеутов добровольцем мужньо захищав Україну в найгарячіших точках фронту.
13 травня разом із побратимом Вадимом Меглієм виконував своє останнє бойове завдання в районі населеного пункту Новодарівка Пологівського району Запорізької області, де був тяжко поранений. Два тижні лікарі боролися за життя Євгенія, та 28 травня він помер від поранень внаслідок отриманої вибухової травми.
Ми глибоко сумуємо у зв’язку із непоправною втратою, і висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та побратимам загиблого. Він є прикладом хороброго та гідного воїна, і назавжди житиме в наших серцях та нашій вдячній пам‘яті.
Герої не вмирають. Ми не забудемо і не пробачимо!
Поховали Євгенія 1 червня на цвинтарі сел-ща Барчани.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Переглядів: 171
Дата публікації: 08:25 01.06.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>