Сьогодні – Всесвітній день екстреної медичної допомоги.
lubotin-rada.gov.ua/news/id/11198
Сьогодні – Всесвітній день екстреної медичної допомоги.
В умовах повномасштабного вторгнення і щоденних ворожих обстрілів та бомбардувань, бригади екстреної медичної допомоги цілодобово виїжджають за різними викликами, і працівники, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, першими беруть на себе відповідальність за порятунок людського життя.
Вдячні вам за важливу і героїчну роботу.
Бажаємо терпіння, здоров’я, спокійних змін, позитивних емоцій і віри у власні сили. Хай ваш високий професіоналізм та відданість найгуманнішій у світі професії вселяє впевненість у завтрашній мирний день.
Разом до Перемоги!
Все буде Україна!
З побажанням переможного миру міський голова Леонід Лазуренко
Дата публікації: 14:31 27.05.2024