Герої не вмирають.
Герої не вмирають.

Герої не вмирають.

Вадим Меглій.

 

Жорстока війна триває. Знавіснілий агресор лютує на нашій землі, посилюючи обстріли мирних міст і сіл та тероризуючи мирне населення. Наші мужні захисники продовжують нелегкий бій із бездушним ворогом, зупиняють його, віддаючи своє безцінне життя за свободу і незалежність України. І все більше горя стає на нашій землі. І нестерпно усвідомлювати, що кращі сини країни йдуть у вічність, розбиваючи на шматки серця своїх рідних та близьких, залишаючи назавжди пекучий біль і гіркий смуток в житті тих, хто їх любив.

Болюча звістка надійшла до міської громади. Смертю хоробрих від поранень, несумісних із життям, загинув Вадим Меглій, 1981 р.н., біля населеного пункту Новодарівка Пологівського району Запорізької області.

Вадим із перших днів війни вступив до лав добровольчого формування Люботинської міської територіальної громади № 1 «Варта»,  і в складі команди проводив необхідні заходи для оборони та захисту населення міської громади. Із лютого 2023 року сержант Вадим Меглій cамовіддано й героїчно захищав Україну командиром бойової машини механізованого відділення механізованого взводу військової частини.

Словами неможливо загоїти в серці болючу рану від втрати найріднішої людини. У цю гірку мить ми поділяємо горе сім’ї полеглого воїна, глибоко сумуємо і схиляємо голову в скорботі.

Вічна слава і світла пам’ять Герою.

Герої на вмирають.

Похорони Вадима пройдуть на Гиївському кладовищі сьогодні, 21 травня, з 12:00 год. 

Ми не забудемо і не пробачимо!

 

Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Переглядів: 112
Дата публікації: 08:58 21.05.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>