Прийміть найщиріші вітання, наші любі жінки - Мами!
У травні в України та всьому світі відзначають – День МАТЕРІ. В цей день висловлюємо свою повагу та шану, бо мама в житті кожної людини – це янгол-охоронець. Ви неймовірно мужні та сильні жінки, які здатні на все, щоб забезпечити свою дитину необхідним заради її щастя. Ваша любов та турбота - це найбільший дар, який може отримати дитини. Ви надихаєте на справжні та сміливі вчинки, підтримуєте та оберігаєте.
Бажаємо всім матусям завжди усміхатися, радіти життю і дарувати світло та тепло. Нехай у кожної матері буде привід пишатися успіхами своєї дитини!
Особливі вітання та вдячність Матерям українських військових, які захищають нашу країну від агресора. Дякуємо Вам за вашу витримку, молитви та турботу. Віримо у повернення додому наших військових, ваших синів та доньок – наших героїв!
Низько вклоняємося Вам за терпіння, дивовижну мудрість і любов!
З нагоди свята, за дорученням міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКА, в нашій громаді привітали прийомних матерів, які піклуються за дітьми-сиротами та дітьми, які залишились без батьківського піклування. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, Ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей.
Будьте здорові, наші рідні Мами! Живіть довго та щасливо! Зі святом!