Шановний Миколо Григоровичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження.
Ми поважаємо Вас, як професіонала своєї справи, як порядну, відповідальну, доброзичливу людину і вірного патріота Слобожанщини й України. За час багаторічної професійної діяльності Ви зробили вагомий внесок у розвиток залізничної галузі, і за високі досягнення відзначені почесними званнями й нагородами.
У складні для України часи працівники ввіреної Вам галузі довели свою професійність і відданість країні і те, що залізниця завжди була, є і буде надійною опорою держави. Щоденною надважливою працею залізничники роблять незаперечний вклад у досягнення нашої Перемоги.
Бажаємо Вам, шановний Миколо Григоровичу, подальших стрімких успіхів і високих досягнень, здоров’я, міцних сил і відмінного настрою.
Віримо в Україну. Разом до Перемоги!