Прийміть найщиріші вітання!

Сьогодні, 12 травня, свій ювілейний день народження відзначає Почесний громадянин міста Люботин, Почесний громадянин Харківської області, директор філії «Південна залізниця» Микола Григорович Уманець.

Шановний Миколо Григоровичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження.

Ми поважаємо Вас, як професіонала своєї справи, як порядну, відповідальну, доброзичливу людину і вірного патріота Слобожанщини й України. За час багаторічної професійної діяльності Ви зробили вагомий внесок у розвиток  залізничної галузі, і за високі досягнення відзначені почесними званнями й нагородами.

У складні для України часи працівники ввіреної Вам галузі довели свою професійність і відданість країні і те, що залізниця завжди була, є і буде надійною опорою держави. Щоденною надважливою працею залізничники роблять незаперечний вклад у досягнення нашої Перемоги.

Бажаємо Вам, шановний Миколо Григоровичу, подальших стрімких успіхів і високих досягнень, здоров’я, міцних сил і відмінного настрою.

Віримо в Україну. Разом до Перемоги!

Дата публікації: 08:10 12.05.2024