Сьогодні Україна разом із світовою спільнотою відзначає День пам’яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей святковий день травня ми з глибокою повагою і вдячністю згадуємо тих, хто виборов нашу свободу в страшному поєдинку з нацистськими загарбниками.
З нагоди свята за участі міського голови Леоніда Лазуренка та представників Організації ветеранів України м. Люботин на Меморіалі Слави пройшла церемонія покладання квітів біля пам’ятника полеглим героям.
Втретє ми зустрічаємо пам’ятний день в умовах повномасштабного вторгнення російських окупантів. І вже зранку 8 травня, у День памʼяті та перемоги над нацизмом, росіяни знову наносять масовані ракетні удари по нашій області й Україні. Ми бачимо, що нацизм знову відродився.
Сьогодні у визвольній війні проти російського окупанта українці, як і під час Другої світової війни, демонструють силу духу, мужність і готовність боротися за свою рідну землю. Як і 79 років тому, зло обов’язково зазнає поразки. Ми неодмінно переможемо.
Вічна пам’ять загиблим у Другій світовій війні!
Слава кожному, хто відстоює незалежність і свободу України сьогодні.
Україна переможе!