Ми згадуємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам людей у 1986 році, і віримо в Героїв, які захищають нашу країну зараз.

26 квітня у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятного знаку героям-чорнобильцям за участі міського голови Леоніда Лазуренка,  голови ГО Люботинське товариство інвалідів «Союз Чорнобиль України» Сергія Кравченка, голови Організації ветеранів України м. Люботин Сергія Котихіна та учасників ліквідації наслідків аварії і представників ветеранської організації пройшло урочисте покладання квітів.

Вшановуючи пам'ять ліквідаторів наслідків аварії, присутні згадали про їхній подвиг, завдяки якому вдалося мінімізувати жахливі наслідки катастрофи для України та світу. Ліквідатори Чорнобиля назавжди залишаться для нас символом героїзму. Їхня мужність та самопожертва врятували життя мільйонів людей планети.

На знак глибокої пошани та світлої пам’яті загиблих під час Чорнобильської трагедії і тих, хто помер від променевої хвороби, учасники заходу вшанували їх хвилиною мовчання.

Ми згадуємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам людей у 1986 році, і віримо в Героїв,  які захищають нашу країну зараз.

Україна переможе!

Альбом: 26 квітня у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Дата публікації: 15:49 26.04.2024