26 квітня в Україні відзначають 38-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС,

яка стала однією з найбільших у світовій історії техногенних катастроф.

У далекому 1986 році завдяки самопожертві персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків і всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії, її вдалося локалізувати та врятувати не лише нашу країну, а й увесь світ від радіаційного забруднення.
    Сьогодні на нашій землі йде війна, і терористичні атаки росії поблизу атомних об’єктів України, окупація Запорізької АЕС знову ставлять світ під загрозу нової катастрофи, масштаби якої можуть перевищити аварію на Чорнобильській АЕС. Над нашими атомними електростанціями пролітають ворожі ракети. І знову українці стоять на сторожі безпеки світової спільноти.
Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Ми пам’ятаємо про ваш подвиг, про вашу високу громадянську позицію і висловлюємо свою безмежну вдячність за ваш героїзм, мужність сміливість та відвагу. Міцного вам здоров’я, мирного неба і довгих щасливих років життя.

З побажаннями Перемоги і миру міський голова Леонід Лазуренко
Дата публікації: 08:12 26.04.2024