Віднова:ua

– національна програма залучення молоді до відновлення України

Програма залучення молоді до відновлення України ВІДНОВА:UA покликана надати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України. Не менш значущою ідеєю програми є знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.

Заповни анкету та приготуйся до цікавих змін у своєму житті!
– відкрий для себе різні куточки України;
– відновлюй об’єкти, які в майбтньому стануть сучасними хабами для активної молоді;
– знайомся, навчайся, розвивайся;
– зроби волонтерство стилем свого життя.
Тривалість обміну – 5 днів
Програма ВІДНОВА:UA здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.
Дата публікації: 09:20 24.04.2024