"ZERO WASTE KHARKIV":
\"ZERO WASTE KHARKIV\":

"ZERO WASTE KHARKIV":

ЗАПРОШУЄМО НА НОВУ ОСВІТНЮ ЛОКАЦІЮ!

Минулого тижня організація "ZERO WASTE KHARKIV" встановила шість інформаційних стендів біля ставків та один великий інтерактивний стенд.

Організація провела ретельну роботу зі збору інформації про історію створення ставків, їх рослинний склад та дослідила альгофлору. Люботинська громада нараховує 24 ставки, які є важливими для екосистеми громади та виконують роль природних кондиціонерів.

Найактивніші мешканці отримають цікаву настільну гру "ЕКО-МЕМО"!

Гра розрахована на різний вік та допоможе навчити правильно розподіляти відходи за видами.

Для отримання подарунка достатньо:

За кращі 10 дописів чи історій з відгуком та відміткою сторінки Kharkiv Zero Waste у Facebook чи Instagram ми подаруємо ігри.

Стенди розташовано біля ставків «Перекошка», «Качечний», «Нова Чкалівка», «Старолюботинський», №1 та №6.

Великий інтерактивний стенд для дорослих та малих розміщено біля Люботинської міської центральної бібліотеки. Він є унікальним!

Він містить 5 блоків, 4 з яких обертаються та в інтерактивній формі інформують про унікальність природного біорізноманіття громади, життєві приклади правильних рішень поводження з відходами тощо.

Беріть з собою друзів та родину та приходьте, буде цікаво!

Реалізацію цієї ідеї підтримали Посольство Республіки Словенія в Україні та Міністерство закордонних та європейських справ Республіки Словенія.

Комунікаційний менеджер Kharkiv Zero Waste Аеліта Єрмоленко

Альбом: