Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє

Чи можна заяву про реєстрацію програмного РРО подати у паперовому вигляді через Центр обслуговування платників?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою №1-ПРРО (додаток 1 до Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.07.2020 за № 635/34918) (далі – Заява) подається до ДПС (фіскального сервера контролюючого органу) засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет», вхід до якої здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua, програмного інтерфейсу (API) або засобами комунікацій, тобто тільки в електронному вигляді.

Про реєстрацію ПРРО суб’єкту господарювання через «Електронний кабінет» направляється електронне повідомлення у вигляді квитанції, із зазначенням присвоєного фіскального номера ПРРО.

Після включення програмного РРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій він може використовуватись суб’єктом господарювання.

Нагадаємо, що реєстр ПРРО розміщено у відкритій частині інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua) та на вебпорталі ДПС у розділі «Реєстри» (tax.gov.ua).

Дата публікації: 14:57 23.04.2024