До уваги громадськості

На виконання вимог статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» повідомляємо,

що Департаментом захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надано АГРО-ВИРОБНИЧІЙ ФІРМІ «АРКТУР ЛТД» У ФОРМІ  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (код ЄДРПОУ 22702895) висновок з оцінки впливу на довкілля щодо допустимості впровадження планованої діяльності з «Розробки першої черги Караванського родовища кварцового піску. Видобування кварцового піску в якості сировини, придатної для виробництва скла на ділянці площею 4,05 га в межах Люботинської міської територіальної громади Харківського району Харківської області» (реєстраційний номер 4789 (202311711281) у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля) від 10.04.2024 № 03.02-20/003, який Департаментом оприлюднено 10.04.2024 шляхом розміщення на веб-сайті Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля.

Дата публікації: 08:04 15.04.2024