Міський відкритий турнір з шахів,

присвячений Всесвітньому дню здоров’я

10 квітня 2024 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів відкритий турнір з шахів серед чоловіків, присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Участь у турнірі взяли 10 шахістів, а це прославлені ветерани спорту Люботина та ветерани спорту міста Богодухова, по п’ять з кожної сторони, які відгукнулися на наше запрошення,  щоб не тільки зіграти у турнірі з нагоди Дня Здоров’я, а ще побачити давніх друзів та знайомих, поспілкуватися. Після турніру намітили плани на майбутнє, коли буде можливість проводити різноманітні масові спортивні заходи у мирний час.
   За попередньою згодою всі учасники зіграли кожен з кожним. За результатами міського відкритого турніру перемогу здобув Колесніченко Валерій, II місце – Коритов Анатолій, III місце – Сараєв Микола. Загалом всі учасники великі молодці, що у цей період збираються разом, змагаються та подають приклад молоді. Переможець відкритого турніру з шахів отримав Кубок та грамоту, призери - грамоти відповідних ступенів, а всі учасники індивідуальні грамоти за участь у турнірі від КЗ «Спорт для всіх Люботинської міської ради.
   Дякуємо всім учасникам, ветеранам спорту, особливо гостям, що приїхали до нас, зичимо міцного здоров’я їм та їхнім родинам, мирного неба над головою.

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ