«За чисте довкілля»

До уваги фізичних осіб-підприємців та мешканців громади!

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня довкілля території населених пунктів» (зі змінами), згідно з розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації від 13.05.2020 р. №222 протягом квітня-травня 2024 року на території громади триває акція «За чисте довкілля».

Задля добробуту нашої громади і її належного санітарно-екологічного стану просимо долучитися (з урахування безпекової ситуації) до проведення акції та забезпечити прибирання території, прилеглої до підпорядкованих Вам об’єктів, а також території, закріпленої рішенням виконкому від 11.04.2023 року №52 (у разі наявності такої).

Те, як виглядають наші вулиці, парки, сквери та інші місця загального користування залежить від кожного. Тому закликаємо зробити свій внесок у чистоту нашого навколишнього середовища.

Приєднані документи:

Рішення №52