Згадаємо полеглого Героя.

Руслан Шимон.

Більше двох років триває повномасштабна війна в Україні, і кожен військовий, який став на захист рідної землі, є Героєм. Завдяки стійкості та мужності воїнів, Перемога обов’язково буде за нами.  Але в протистоянні з ворогом гинуть найкращі воїни – цвіт нації.

Рік тому смертю хоробрих загинув захисник Шимон Руслан Олександрович, 1989 р. н.

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, у лютому 2022 року пішов добровольцем до лав ЗСУ.

Мужньо воював у найгарячіших точках: спочатку Ізюмському, потім на Слов‘янському та Бахмутському напрямках.

Був нагороджений медаллю «За хоробрість у бою».

Руслан Шимон, вірний Військовій присязі, загинув у бою за нашу Батьківщину 28 березня 2023 року в районі прикордонного населеного пункту Уди.

Указом Президента України № 553/2023 від 03.09.2023 р. за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, солдат ШИМОН Руслан Олександрович нагороджений орденом “За мужність” ІІІ  ступеня (посмертно).

Вічна пошана та слава Герою.

Герої не вмирають.

Дата публікації: 08:15 28.03.2024