Герої не вмирають

У міській громаді болюча непоправна втрата – обороняючи Україну від московського окупанта, загинув Малюга Денис Вікторович, 1980 року народження.

Війна триває, і немає ціни жахливішої, як втрата людського життя. Це те найдорожче, чим жертвують наші воїни, виборюючи майбутнє України. І ніякими словами не загоїти в серці болючу рану від втрати, адже смерть найріднішої людини – це велике випробування.

Денис поповнив лави захисників України в листопаді 2023 року. Служив Батьківщині чесно й віддано стрільцем стрілецького відділення взводу стрілецького батальйону.

Свій останній бій Денис Малюга прийняв 17.03.2024 р. в найгарячішій точці фронту – в районі населеного пункту Синьківка, Куп’янського району Харківської області.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким нашого захисника, який віддав своє життя на народ, за рідну землю. Відважний син України назавжди залишиться в нашій пам’яті і в наших серцях.

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в новітню історію України!

Ми не забудемо і не пробачимо!

Поховання Героя пройшло 27 березня, о 12:00 год. на цвинтарі сел. Ударне.

Альбом: Герої не вмирають
Дата публікації: 08:23 27.03.2024