Герої не вмирають.
Герої не вмирають.

Герої не вмирають.

Роман Іващенко і Ігор Красніков.

    Триває визвольна війна, що приносить тяжкі випробування і втрати. Україна мужньо бореться, і кожен день народжує нових героїв, які тримають країну на своїх плечах. Вони   – приклад мужності та патріотизму для всього світу. І щодня ми стаємо свідками того, як цвіт нашої нації сміливо виборює мирне майбутнє народу. Але війна кожного дня забирає життя.
   Сумні звістки про дві великі втрати надійшли до міської громади. Загинули мужні воїни і справжні патріоти, які з перших днів війни відчайдушно протистояли ворогові, непохитно вірили в перемогу і наближали її.
    Роман Іващенко і Ігор Красніков після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну одні з перших вступили до Добровольчого формування територіальної громади № 1 «Варта». Із червня 2022 року перейшли до лав Збройних сил України і мужньо боронили рідну землю на сході України. Старший лейтенант Ігор Красніков захищав країну офіцером підрозділу розвідки бригади, старший сержант Іващенко Роман був кулеметником снайперського взводу.
    Красніков Ігор Вікторович, 17.12.1968 р. і Іващенко Роман Вікторович, 04.06.1980 р.н., загинули в один день, 02 березня 2024.р., в районі населеного пункту Куп’янськ Харківської області під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих воїнів. Смерть сміливих захисників нашої держави є болючим ударом та втратою для батьків, сім’ї, друзів та всієї нашої громади, і  ще одним нагадуванням про те, якою ціною наші військові на передовій лінії оборони захищають Батьківщину.
    Схиляємо голови в глибокій скорботі і щиро сумуємо з приводу непоправної втрати.
    Ми не забудемо подвиг наших Героїв і ніколи не пробачимо ворогові смерті захисників.
Похорони загиблих захисників пройдуть сьогодні, 7 березня, на міських цвинтарях.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Переглядів: 309
Дата публікації: 08:37 07.03.2024
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>