Послуги будуть доступні щовівторка з 9:00 до 14:00 год. Керівниками Люботитнської міської ради щосереди буде здійснюватися прийом громадян з 9:00 до 12:00 год.

Відремонтована будівля центру оснащена меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням. На робочих місцях фахівців будуть надаватися соціальні послуги спеціалістами Управління соціального захисту населення та відділу забезпечення діяльності виконкому, в тому числі адміністратором ЦНАП будуть надаватися послуги, крім того, тут можна буде отримати повні консультації та допомогу в оформленні документів по всім адмінпослугам ЦНАПу міської громади, а це 339 послуг.

Міський голова Леонід Лазуренко зазначив, що відкриття оновленого адмінцентру міської громади забезпечить мешканцям віддалених територій доступність, оперативність, своєчасність надання адміністративних послуг і мінімізує кількість процедурних дій, необхідних для їх отримання.

Ці послуги офлайн будуть доступні щовівторка з 9:00 до 14:00 год.

Кожної першої і третьої середи місяця в адмінцентрі керівниками Люботитнської міської ради буде здійснюватися прийом громадян з 9:00 до 12:00 год.

Альбом: Сьогодні в Манченках відкрився адміністративний центр Люботинської міської територіальної громади
Дата публікації: 16:55 05.03.2024